ÜCRETSİZ KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
255,- €
299 €
-15%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 247,- €
8,- €
BASIC LED ŞERİT IP67 itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00123. Ürün seriye aittir LED_STRiPE_BASiC.
- Ölçüler: Uzunluk 5000 mm, Genişlik 14 mm, Yükseklik 6 mm
- Ampul: SMD LED 4,8W PRO METER (Ampul dahil)
- Kısılabilirlik: harici herhangi bir dimmer
- Seri: LED_STRiPE_BASiC
| Ampul | SMD LED 4,8W PRO METER |
| Işık akısı | 2090 lm |
| Işık rengi | 3000K |
| CRI | >90 |
| Sürücü | sürücü olmadan |
| Kısılabilirlik | sürücüye bakınız |
| Voltaj | 48 VDC |
| Uzunluk | 5000 mm |
| Genişlik | 14 mm |
| Yükseklik | 6 mm |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Elektrik koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Armatür rengi | beyaz |
| Ömür | L80 B10 60 000 h |

