ÜCRETSİZ KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
243,- €
296 €
-18%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 236,- €
7,- €
PREMIUM LED ŞERİT IP 65 itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00101. Ürün seriye aittir PREMiUM.
- Ölçüler: Uzunluk 5000 mm, Genişlik 5 mm, Yükseklik 1,4 mm
- Renk: beyaz
- Ampul: SMD LED 5W PRO METER (Ampul dahil)
- Kısılabilirlik: harici herhangi bir dimmer
- Seri: PREMiUM
| Işık kaynağı | SMD LED 5W PRO METER |
| Işık akısı | 2350 lm |
| Işık rengi | 2700K |
| CRI | >90 |
| Kontrol cihazı | kontrol cihazı olmadan |
| Kısılabilirlik | kontrol cihazına bakın |
| Voltaj | 24 VDC |
| Uzunluk | 5000 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 1,4 mm |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Elektrik koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Armatür rengi | beyaz |
| Ömür | L80 B10 60 000 h |

