KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
48,- €
57 €
-16%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 47,- €
1,- €
BASIC LED ŞERİT IP20 itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00091. Ürün seriye aittir LED_STRiPE_BASiC.
- Ölçüler: Uzunluk 5000 mm, Genişlik 8 mm, Yükseklik 3 mm
- Ampul: SMD LED 4,8W PRO METER (Ampul dahil)
- Kısılabilirlik: harici herhangi bir dimmer
- Seri: LED_STRiPE_BASiC
| Işık kaynağı | SMD LED 4,8W PRO METER |
| Işık akısı | 2000 lm |
| Işık rengi | 2700K |
| CRI | >90 |
| Sürücü | sürücü olmadan |
| Dim edilebilirlik | sürücüye bakın |
| Voltaj | 24 VDC |
| Uzunluk | 5000 mm |
| Genişlik | 8 mm |
| Yükseklik | 3 mm |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Elektrik koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Armatür rengi | beyaz |
| Ömür | L80 B10 60 000 h |

