ÜCRETSİZ KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
1.257,- €
1.532 €
-18%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 1.219,- €
38,- €
VANTI LED ŞERİT itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00003. Ürün seriye aittir VANTi.
- Ölçüler: 13000 mm x 16 mm x 15 mm
- Renk: beyaz
- Ampul: 10W/LFM W (Ampul dahil)
- Seri: VANTi
| Aydınlatma aracı | LED |
| Sistem gücü | 10W/LFM W |
| Işık akısı | 910lm/m lm |
| Işık rengi | 4000K |
| CRI | >90 |
| Kısılabilirlik | sürücüye bakın |
| Işık çıkışı | doğrudan |
| Işın açısı | 113° |
| Voltaj | 24 VDC |
| Uzunluk | 13000 mm |
| Genişlik | 16 mm |
| Yükseklik | 15 mm |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Elektrik koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Malzeme | Silikon |
| Armatür rengi | beyaz |
| Ömür | L80 B10 50 000 h
|

