KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
126,- €
153 €
-18%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 122,- €
4,- €
BASIC LED ŞERİT IP67 itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00127. Ürün seriye aittir LED_STRiPE_BASiC.
- Ölçüler: Uzunluk 5000 mm, Genişlik 12 mm, Yükseklik 5,5 mm
- Ampul: SMD LED 14,4W PRO METRE (Ampul dahil)
- Kısılabilirlik: harici herhangi bir dimmer
- Seri: LED_STRiPE_BASiC
| Ampul | SMD LED 14,4W PRO METER |
| Işık akısı | 2600 lm |
| Işık rengi | 2700-6500K |
| CRI | >90 |
| Kontrol cihazı | kontrol cihazı olmadan |
| Kısılabilirlik | kontrol cihazına bakınız |
| Voltaj | 24 VDC |
| Uzunluk | 5000 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | 5,5 mm |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Elektriksel koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Armatür rengi | beyaz |
| Ömür | L80 B10 60 000 h |

