ÜCRETSİZ KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
265,- €
322 €
-18%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 257,- €
8,- €
PREMIUM LED ŞERİT IP 65 itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00111. Ürün seriye aittir PREMiUM.
- Ölçüler: Uzunluk 5000 mm, Genişlik 8 mm, Yükseklik 1,4 mm
- Renk: beyaz
- Ampul: SMD LED 18W PRO METER (Ampul dahil)
- Kısılabilirlik: belirtilmemiş, lütfen sorunuz
- Seri: PREMiUM
| Işık kaynağı | SMD LED 18W PRO METER |
| Işık akısı | 10740 lm |
| Işık rengi | 4000K |
| CRI | >90 |
| Balast | balast olmadan |
| Kısılabilirlik | balasta bakınız |
| Voltaj | 24 VDC |
| Uzunluk | 5000 mm |
| Genişlik | 8 mm |
| Yükseklik | 1,4 mm |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Elektrik koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Armatür rengi | beyaz |
| Kullanım ömrü | L80 B10 60 000 h |

