ÜCRETSİZ KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
254,- €
309 €
-18%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 246,- €
8,- €
PREMIUM LED ŞERİT IP 65 itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00104. Ürün seriye aittir PREMiUM.
- Ölçüler: 5000 mm x 8 mm x 1,4 mm
- Ampul: SMD LED 9W PRO METER (Ampul dahil)
- Kısılabilirlik: Lütfen kontrol edin
- Seri: PREMiUM
| Işık kaynağı | SMD LED 9W PRO METER |
| Işık akısı | 4750 lm |
| Işık rengi | 2500K |
| CRI | >90 |
| Sürücü | sürücü olmadan |
| Dim edilebilirlik | sürücüye bakın |
| Voltaj | 24 VDC |
| Uzunluk | 5000 mm |
| Genişlik | 8 mm |
| Yükseklik | 1,4 mm |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Elektriksel koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Armatür rengi | beyaz |
| Ömür | L80 B10 60 000 h |

