KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
98,- €
119 €
-18%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 95,- €
3,- €
BASIC LED ŞERİT IP20 itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00119. Ürün seriye aittir LED_STRiPE_BASiC.
- Ölçüler: Uzunluk 5000 mm, Genişlik 10 mm, Yükseklik 4 mm
- Ampul: SMD LED 14,4W PRO METRE (Ampul dahil)
- Kısılabilirlik: harici herhangi bir dimmer
- Seri: LED_STRiPE_BASiC
| Ampul | SMD LED 14,4W PRO METER |
| Işık akısı | 705/1565/310 lm |
| Işık rengi | RGB |
| Balast | balast hariç |
| Dim edilebilirlik | bkz. balast |
| Voltaj | 24 VDC |
| Uzunluk | 5000 mm |
| Genişlik | 10 mm |
| Yükseklik | 4 mm |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Elektrik koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Armatür rengi | beyaz |
| Ömür | L80 B10 50 000 h |

