ÜCRETSİZ KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
225,- €
274 €
-18%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 218,- €
7,- €
BASIC LED ŞERİT IP20 itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00117. Ürün seriye aittir LED_STRiPE_BASiC.
- Ölçüler: Uzunluk 5000 mm, Genişlik 12 mm, Yükseklik 1,4 mm
- Ampul: SMD LED 14,4W PRO METRE (Ampul dahil)
- Seri: LED_STRiPE_BASiC
| Işık kaynağı | SMD LED 14,4W PRO METER |
| Işık akısı | 6350 lm |
| Işık rengi | 2200-2700K |
| CRI | >90 |
| Kontrol cihazı | kontrol cihazı olmadan |
| Dim edilebilirlik | kontrol cihazına bakın |
| Voltaj | 24 VDC |
| Uzunluk | 5000 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | 1,4 mm |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Elektrik koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Armatür rengi | beyaz |
| Ömür | L80 B10 60 000 h |

