ÜCRETSİZ KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
191,- €
232 €
-18%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 185,- €
6,- €
COLLINA STRIPE itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00030. Ürün seriye aittir COLLiNA.
- Ölçüler: 5000 mm x 10 mm x 4 mm
- Ampul: 10W/LFM W (Ampul dahil)
- Kısılabilirlik: harici herhangi bir dimmer
- Seri: COLLiNA
| Işık kaynağı | LED |
| Sistem gücü | 10W/LFM W |
| Işık akısı | 760lm/m lm |
| Işık rengi | 2700K |
| CRI | >90 |
| Kısılabilirlik | sürücüye bakın |
| Işık çıkışı | doğrudan |
| Yayılan açı | 130° |
| Voltaj | 24 VDC |
| Uzunluk | 5000 mm |
| Genişlik | 10 mm |
| Yükseklik | 4 mm |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Elektrik koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Malzeme | Silikon |
| Armatür rengi | beyaz |
| Kullanım ömrü | L80 B10 50 000 h |

