ÜCRETSİZ KARGO yaklaşık 2 hafta içinde
Fiyat
1.257,- €
1.532 €
-18%
Peşin ödemede %3 iskonto
Ön ödeme fiyatınız: 1.219,- €
38,- €
LATO STRIPE itibaren Molto Luce bir biridir LED şeritler ve profiller üretici numarası ile 444-00012. Ürün seriye aittir LATO.
- Ölçüler: Uzunluk 13000 mm, Genişlik 12 mm, Yükseklik 20 mm
- Renk: beyaz
- Ampul: 10W/LFM W (Ampul dahil)
- Kısılabilirlik: harici herhangi bir dimmer
- Seri: LATO
| Işık kaynağı | LED |
| Sistem gücü | 10W/LFM W |
| Işık akısı | 580lm/m lm |
| Işık rengi | 3000K |
| CRI | >90 |
| UGR | <25 |
| Kısılabilirlik | sürücüye bakın |
| Işık çıkışı | doğrudan |
| Işın açısı | 114° |
| Voltaj | 24 VDC |
| Uzunluk | 13000 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Elektrik koruma sınıfı | Koruma sınıfı III |
| Malzeme | Silikon |
| Armatür rengi | beyaz |

